Packeta (zásielkovňa) pre Woocommerce od Wpify

Packeta (zásielkovňa) pre Woocommerce od Wpify okrem iných užitočných funkcionalít pre sk/cz eshopy, poskytuje základné prepojenie woocommerce eshopu a packety (zásielkovne). Po stiahnutí z repozitára wordpress modulov a aktivovaní, nájdete všetko potrebné v ľavom panely administrácie pod woocommerce/nastavenia a v záložke Wpify Woo. Najskôr si však treba vo všeobecnej časti prepínačom zapnúť zásielkovňu a uložiť zmeny tlačidlom úplne dolu. Vedľa základného nastavenia pribudne možnosť Zásielkovňa, kde nastavíte nižšie uvedené údaje.

Ako prvé údaje doplníte API kľúč, heslo API a meno odosielateľa. Tieto údaje získate po prihlásení sa do účtu packety.

Ďalšie možnosti na vyplnenie sú:

  1. hmotnosť objednávky (ak pri produktoch nemáte uvedenú hmotnosť produktov, avšak je to použiteľné ak predávate produkty čo majú približne rovnakú hmotnosť aby sa nestalo, že Vám pri viac početnej objednávke hmotnosť presiahne 10 kg na výdajné miesto a odmietnu zásielku vo výdajnom mieste prevziať)
  2. predvolená cena objednávky (pri hodnote zásielky 0 €, môžete zadať hodnotu balíka, ktorá sa premietne do danej zásielky v účte packety)
  3. nahradenie dodacej adresy zásielkovne (adresu zásielkovne týmto prepínačom nahradíte za dodaciu adresu uvedenú v admine woocommerce)
  4. zobraziť logo v pokladni (týmto prepínačom zapnete zobrazenie loga zásielkovne/packety na stránke pokladne eshopu)
  5. výber platobnej brány s dobierkou ( na základe ktorej bude zásielkovňa/packeta čerpať informáciu o dobierkovej sume a automaticky ju tak premietne do účtu zásielkovne/packety)
  6. odoslať automaticky do zásielkovne ( stav objednávky, do ktorej keď dáte objednávku v eshope, automaticky sa daná objednávka odošle do systému zásielkovne/packety s údajmi zákazníka, pričom stačí už iba v admine zásielkovne/packety vytlačiť štítky)

Z môjho pohľadu, je modul Packeta pre woocommerce od Wpify vhodná voľba pre všetkých majiteľov woocommerce eshopov, ktorí si vystačia so základnou funkcionalitou prepojenia s eshopom ako je voľba výdajného miesta na úrovni krajiny a obmedzenie hmotnosti (pre zásielky do 10kg).

Comments (1)

Dobry den, prosim Vas ako ste vyriesili zobrazenie vydajnych miest v pokladni? Plugin WPIFY mam, ale neviem zistit ako zobrazit dropdown pre vydajne miesta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.