Woocommerce eshopy

Woocommerce eshopy

Woocommerce eshopy robím v redakčnom systéme WordPress. Okrem klasických internetových obchodov dokážem pre Vás urobiť dropshipping eshop a affiliate eshop. Ponúkam tiež možnosť mesačnej správy eshopu po technickej stránke a aj po logistickej pokiaľ nemáte čas alebo kapacity sa eshopu venovať tak, ako by ste si predstavovali. V cene eshopu je pridanie produktov buď ručne s dôrazom na seo, alebo napojenie na dodávateľa prostredníctvom xml alebo url feedu.

Woocommerce eshopy z mojej tvorby obsahujú nasledovnú funkcionalitu:

 • prémiovú grafickú šablónu
 • napojenie na Google Analytics, Search console a Tag managera
 • napojenie na sociálne siete podľa svojho výberu
 • modul emailového marketingu podľa výberu
 • ochranu proti malvéru a spamu
 • pro verziu modulu na import produktov z xml feedu alebo url 
 • modul pre generovanie faktúr z objednávok
 • napojenie na platobnú bránu podľa výberu
 • nastavenie možností dopravy a platieb podľa Vášho výberu

 

 

 1. Pri úvodnej konzultácií sa dozviem o Vašich predstavách, sortimente čo budete predávať, o dizajne a funkcionalitách eshopu.
 2. Textové a multimediálne podklady a podklady k produktom, ktoré poslúžia pre tvorbu eshopu mi možete dodať buď Vy, alebo ponúkam možnosť spracovať uvedené materiály ja. Pre tieto účely dlhodobo spolupracujem s kvalitnými copywritermi a grafikmi, ktorí pre mňa v prípade potreby tieto práce realizujú. Pri produktoch budem potrebovať informáciu o zdroji, odkiaľ podklady čerpať.
 3. Počas celého procesu tvorby eshopu Vás budem informovať o stave, v akom sa eshop práve nachádza a to sprístupnením náhľadu na mojom testovacom serveri. Počas tohto obdobia máte možnosť meniť väčšinu prvkov, dizajnu a funkcionalít tak, aby bol vo finálnej fáze eshop podľa Vašich predstáv a mohli ste sa pustiť do predaja.
 4. Po schválení eshopu z Vašej strany nasleduje odomňa odovzdanie prístupov do administrácie. V prípade záujmu sa môžme dohodnúť na správe eshopu na mesačnej báze. Postarám sa tak o pravidelné aktualizácie, pridávanie funkcionalít a zmeny podľa Vášho želania.
Základný eshop
v cene import produktov z xml/url/csv
250

prémiový grafický dizajn
dopravné a platobné metódy
platba kartou online
automatická fakturácia
ssl certifikát
zabezpečenie proti spamu
zabezpečenie proti malvéru
napojenie na sociálne siete

Rozšírený eshop
v cene import produktov z xml/url/csv
500

všetko zo ZÁKLADNÉHO ESHOPU
+
napojenie na porovnávač Heureka
napojenie na Packeta systém
automatické generovanie štítkov kuriéra