WordPress webstránky

WordPress webstránky pre podnikateľov a firmy na prezentáciu svojich služieb a podnikania. Tiež robím weby pre súkromné osoby a neziskové organizácie. Takto urobenú webovú stránku si po krátkom zaškolení dokážete spravovať a pridávať obsah vo vlastnej réžii. Po dohode však môžem správu webu prevziať ja. Postarám sa aby web fungoval ako má a Vy sa môžete venovať naplno podnikaniu.

Mnou urobené wordpress webstránky obsahujú nasledovné súčasti:

  • prémiovú grafickú šablónu
  • modul pre onsite optimalizáciu pre vyhľadávače
  • napojenie na Google Analytics 
  • napojenie na sociálne siete podľa výberu
  • ochranu proti spamu a malvéru
  • inštaláciu ďalších modulov podľa individuálnych potrieb klienta
  1. Pri úvodnej konzultácií sa dozviem o účele na aký má web slúžiť, o Vašich predstavách o dizajne a funkcionalitách webu.
  2. Textové a multimediálne podklady, ktoré poslúžia pre tvorbu webstránky mi možete dodať buď Vy, alebo ponúkam možnosť vypracovať tieto materiály ja. Pre tieto účely dlhodobo spolupracujem s kvalitnými copywritermi a grafikmi, ktorí pre mňa v prípade potreby tieto práce realizujú. 
  3. Počas celej doby ako prebieha tvorba webstránky Vás budem informovať o stave, v akom sa web práve nachádza a to sprístupnením náhľadu na mojom testovacom serveri. Počas tohto obdobia máte možnosť meniť väčšinu prvkov, dizajnu a funkcionalít tak, aby bol vo finálnej fáze web podľa Vašich predstáv. 
  4. Po Vašom schválení webovej stránky nasleduje odomňa odovzdanie prístupov do administrácie. V tejto fáze už môžete do budúcna pridávať obsah a funkcie na stránku buď vo vlastnej réžii, alebo sa môžme dohodnúť na mesačnej správe Vášho webu a postarám sa o nový obsah, aktualizácie, bezpečnosť a o nové funkcie podľa Vašich potrieb.

Tvorba webstránok, mikrostránok a blogov pre firmy, súkromné osoby a neziskové organizácie.